איפאה

עץ הוא אחד מחומרי הגלם העתיקים בעולם, ואף על פי שכיום יש מבחר גדול של חומרים אחרים, טבעיים וגם מלאכותיים, העץ נשאר ראשון ברשימה. ליחו של חומר הגלם הזה אינו נס לעולם, ולא בכדי: המראה היפהפה והטבעי שלו, גמישותו שמאפשרת לעשות בו כמעט כל דבר והתחושה הנעימה שהוא משרה הופכים אותו לאהוב במיוחד ולעדיפות הראשונה לצורך מגוון שימושים.

אחד מהשימושים הפופולריים ביותר לעץ הוא בנייה של דקים – אותן שורות של עצים היושבים זה לצד זה ויוצרים עמדה שניתן לעמוד עליה ולהשקיף על הנופים שנגלים מחוץ לבית. בשל מראם הייחודי והקלאסי, השימוש בדקים אינו שמור רק לבתים פרטיים, אלא נהוג גם במשרדים שמתקינים אותם על מנת שעובדים יוכלו ליהנות ממעט טבע שנכנס לסביבה המשרדית.

דקים לבנייה פרטית ומסחרית

כאשר מתכננים לבנות דקים, חשוב שיהיו בידכם חומרי גלם איכותיים, בין אם מדובר בבניית דק יחיד ובין אם מדובר בבניית דקים בצורה מסחרית. בדיוק לשם כך ישנו מחסן עצים לדקים שבו ניתן לבחור את חומרי הגלם האהובים והטובים ביותר בעיניכם ולבנות את הדקים שאתם רוצים.

כאשר מדובר בבניית דקים, חומר הגלם העיקרי הוא עץ, כאשר הסוגים הפופולריים בשימוש הם עצי אורן, איפאה, קומרו ועוד. העצים הללו נבדלים זה מזה מבחינת גוונים, מרקם וגם דרגת קושי. יש להתחשב בתכונות הללו כאשר אתם מתכננים לבנות דק ולהתאים אותו למקום וגם למטרה לשמה הוא נועד.

בנוסף לחומרי הגלם הטבעיים, העצים, בתוך מחסן עצים לדקים יש גם חומרים מלאכותיים ואיכותיים במיוחד לבניית דקים. החומרים הללו תוכננו והורכבו ממניעים אקולוגיים שנועדו למזער את השימוש בעצים, והם בהחלט עומדים במבחני איכות ארוכי טווח. עם חומרים מסוג זה תוכלו לבנות דקים דמויי עץ שאינם נופלים באיכותם מהדבר האמתי וישמשו אתכם ואת אלו שהדק מיועד להם לאורך זמן.

מחסן עצים לדקים – חומרי גלם בהזמנה אישית

אם אתם מעוניינים לבנות דקים בצורה מסחרית, חשוב שתבחרו מחסן עצים לדקים שיוכל לספק לכם את כמות הסחורה הרצויה. מלבד זאת, בדקו גם זמני אספקה, את איכות העצים ושאר חומרי הגלם וכן את המידות שלהם. באופן הזה תוכלו לבנות דקים בהתאמה אישית וליצור חלקה קטנה ומרגיעה בבית או במשרד.