מחסן עצים הוא פתרון מושלם – למי שמעוניין לבנות דק אצלו בגינה או בחצר

עץ

דק יפה ודקורטיבי מכניס הרבה חיים ויופי לגינה או למרפסת של הבית. דק עשוי עץ אפשר, אם רוצים, להתקין באופן עצמאי וכך לחסוך את עלות ההתקנה. כך, ניתן ליהנות מתוצאות יפות וממחיר נוח במיוחד. אך היכן מוצאים את העץ הרצוי? היכן ניתן לבחור את הלוחות ואת הקורות המתאימים לצורך התקנת התשתית של הדק ולצורך הרכבת הדק עצמו? במחסן עצים, כמובן. מחסן עצים הוא, ללא ספק, הפתרון המושלם – לכל מי שמעוניין לבנות דק משובח במחיר משתלם.

עוזרים לכם לבחור

במחסן עצים יכולים לא רק לספק לכם את חומרי הגלם המתאימים, הדרושים לכם לצורך הרכבת הדק. במחסן עצים יכולים לסייע לכם לבחור את הפתרונות הטובים ביותר והמתאימים ביותר. ניתן לקבל ייעוץ בנושא ההבדלים בין סוגי העץ השונים, ניתן לקבל הסבר לגבי ההבדלים בין עץ מקומי לבין עץ מיובא ובין עץ רך לבין עץ קשה. אפשר לקבל גם הדרכה לגבי אופן ההתקנה.

מלבד הלוחות המתאימים לדק, במחסן העצים יעזרו לכם לבחור גם את הקורות הדרושות לצורך הנחת התשתית. קורות עמידות וחזקות, קורות שעברו טיפול מתאים, יחזיקו מעמד לאורך שנים וימשיכו לתמוך בדק ולשמור על יציבותו.

מודדים, חותכים ומובילים

מחסן עצים ראוי לשמו יוכל להציע לכם סוגים שונים של עצים. בין האפשרויות המקובלות ביותר ניתן לציין את עץ האורן הרך וכן את עץ האיפאה הכבד, הקשה והכהה יותר. איפאה נחשב לעמיד הרבה יותר, אך הוא גם קשה יותר לעיבוד ומחירו יכול להיות כפול ואף למעלה מזה. בחלק ממחסני העצים יש אפשרות למצוא גם אורן מיובא יקר מהמקובל, יותר קשה ועמיד מאורן מקומי.

לאחר הבחירה, יעזרו לכם במחסן העצים גם בחיתוך קורות העץ לאורך הנחוץ לכם. כדאי לזכור שלוחות ארוכים יותר מספקים מראה יפה יותר לעומת קורות קצרות. בנוסף לחיתוך המקצועי, ניתן להיעזר במחסן עץ רציני גם לצורך הובלה של העץ עד הבית. מובן שזהו שירות הכרוך בתשלום נוסף, אך הוא יכול לסייע בהעברת לוחות עץ למי שאין ברשותו פתרון משלו להובלה נוחה.