אריחי עץ לחצר מרשימה

בגינה

עיצוב הבית הוא פרויקט מרכזי ומורכב, ונדמה שאחד השלבים שקל לשכוח ולדלג מעליו הוא השלב של תכנון החלק החיצוני, כלומר הגינה או המרפסת. אלא שהחלק הזה חשוב לא פחות מעיצוב החללים הפנימיים בבית ולעיתים אף יותר, משום שבמקום הזה אנחנו נהנים לארח חברים ומשפחה, וכאן אנחנו גם מתחילים את היום שלנו עם קפה טרי ואוויר צלול כדי לקבל אנרגיות לפני שנצלול חזרה אל השגרה ואל המרוץ שאנחנו קוראים לו החיים. אם כן, עיצוב החצר צריך לכלול לא רק את המחשבה על העצים והערוגות שנשתול, אלא גם ובעיקר על השטח שבו נציב את פינת הישיבה. דק הבנוי מאריחי עץ הוא ללא ספק אחת הדרכים הטובות ביותר לעצב את אזור הישיבה מחוץ לבית, וזוהי בוודאי הסיבה לכך שאנשים רבים בוחרים להתקין דק בחצר ביתם.

אריחי עץ – אסתטיקה בלתי מתפשרת

אחד היתרונות המרכזיים ביותר של שילוב אריחי עץ בפינת הישיבה שבחצר הוא יתרון האסתטיקה. אריחי עץ איכותיים שהתקנתם מתבצעת באופן מדויק ומקצועי, יכולים ליצור מראה מרשים ביותר. אם אתם רוצים להבטיח לעצמכם שהתהליך כולו יתבצע כשורה, עוד משלב בחירת האריחים ועד להשלמת התקנתם בחצר, הדבר הראשון שאתם צריכים לעשות הוא לבחור איש מקצוע אמין ומנוסה שיידע לבנות תשתית מתאימה לקראת ההתקנה, וכן לסייע לכם בבחירת אריחי עץ שהם גם יפים וגם חזקים. עוד בשלב הראשוני, שבו תתאמו ציפיות ותתכננו את התהליך שלקראתו אתם צועדים, בקשו מאיש המקצוע שלכם לבחור רק את האריחים הטובים ביותר כדי שיוכל להבטיח לכם תוצאה סופית מושלמת.

לגינה

התקנת אריחי עץ

ישנם גורמים שונים שיכולים להשפיע על איכות ההתקנה של האריחים. למשל, דק אשר מעוצב בקפידה יכלול התקנה ישרה ומדויקת של אריחי עץ והברגה מוקפדת מאוד של הברגים השונים. עבודה נכונה בשלב הזה תביא לתוצאה כפולה – מצד אחד מראה אסתטי מאוד לדק שלכם, ומצד שני כך גם תישמר איכות האריחים והעצים לא ייסדקו. בדרך כלל התקנת האריחים תתבצע באמצעות ברגים עבים וארוכים יחסית (כ-80 מ"מ אורך וכן 6-8 מ"מ עובי) והם מיועדים במיוחד לצורך בניית הדק משום שהם חזקים וגמישים. מאפייני הברגים הללו יאפשרו לאריחים להישאר יציבים יותר לאורך זמן. אם תתייעצו עם גורם מקצועי לפני בחירת האריחים תוכלו גם להקפיד מראש על בחירת אריחי עץ שהם יותר מאשר איכותיים ויציבים – הם גם יעמדו באומץ רב מול נזקי מזג האוויר והסביבה.