אריחי דק – מחיר האסתטיקה

Depositphotos_49956229_m-2015

כמה פעמים יצא לכם לבקר אצל חברים או בני משפחה, לראות את הדק המרשים בחצר או במרפסת ולחכות לרגע שתוכלו גם אתם להתקין דק דומה אצלכם בבית? אין ספק שדק מוסיף הרבה יופי ולא מעט יוקרה לבית, בוודאי כשמשלבים איתו ריהוט גינה מרשים ואולי פרגולה יפה מעץ. יש לאריחי דק מחיר לא מבוטל, אך יש דרך טובה מאוד לחסוך בעלויות ולבצע את ההתקנה באופן עצמאי לחלוטין, מבלי להזמין למקום איש מקצוע. דק מודולארי הוא הפתרון המושלם בשבילכם, והוא למעשה מורכב מאריחי דק שצורתם אחידה ונקייה, וניתן לחבר אותם אלה לאלה באמצעות חיבורים קיימים (של זכר ונקבה), מבלי להשקיע מאמץ רב ומבלי לעבוד קשה מדי. אז איך נקבע מחיר אריחי דק ואיך תוכלו גם אתם ליהנות מהיופי האינסופי הזה אצלכם בבית, גם אם אתם גרים בדירה שכורה?

אריחי דק – מחיר נוח והתקנה פשוטה

התקנת אריחי דק באופן עצמאי היא לא משימה מורכבת כלל וכלל ולמעשה, בזכות החיבורים הנסתרים, תקבלו גם אתם מראה נקי וייחודי למרפסת שלכם, לגינה או לכל פינה בבית שבה תבחרו להתקין אותו. לאריחי דק מחיר נוח מאוד והם בוודאי זולים יותר מהתקנת דק באופן מקצועי. בפשטות, אתם יכולים לרכוש אריחי דק שהם בעצם לוחות עץ שלכל אחד מהם זווית שונה אבל השילוב הנפלא ביניהם מייצר תחושה מדובר ברצפת עץ טבעית מאוד. כל שאתם צריכים הוא פשוט להחליט איזה צבע אתם רוצים בדק שלכם, מה יהיה המרקם שבו תבחרו ועל פני איזה שטח תרצו להתפרש. אתם יכולים גם לבצע השוואה בין ספקים שונים כדי להבין מה מחיר אריחי דק ולקבל החלטה מושכלת וטובה, שתתאים בדיוק לכם ולבית שלכם.

דקים

מחיר אריחי דק מעוצבים לבית

לאריחי דק מחיר נוח מאוד ובשיטה של התקנת דק מודולארי תוכלו לחסוך כ-20 אחוזים בהשוואה להתקנת דק בצורה מקצועית. בנוסף למחיר הנוח, אריחי הדק גם ישרו בבית אווירה קסומה וכפרית והאווירה זו תלווה אתכם גם לאחר שתעברו דירה, שכן פירוק האריחים פשוט בדיוק כמו ההתקנה שלהם. כך, תוכלו להחליט בכל רגע נתון שאין לכם רצון להמשיך להחזיק דק בבית, ואם זה יקרה אין שום בעיה פשוט לפרק אותו ולאחסן. מחיר אריחי דק, פשטות ההתקנה והמראה שהם מקנים – כל אלה מסבירים למה אנשים רבים בוחרים היום באפשרות של שילוב אריחי דק במרפסת האישית שלהם.