אריחי דק איפאה ליצירת דק מרשים

Depositphotos_28294917_m-2015

במסגרת עיצוב הבית יש כמה דברים שאנחנו פשוט לא יכולים לוותר עליהם, כמו למשל – בניית משטח דק מרשים ויפה. משטח דק נותן תחושה חמימה מאוד בבית ובחצר והיא חלום עבור אנשים רבים, אך לא מעט חוששים מהעלות הכספית הגבוהה, בוודאי כאשר מדובר על דירה שכורה או זמנית. התקנת אריחי דק איפאה היא דרך מעולה להתמודד עם הדילמות הללו וגם לחסוך בעלויות, ויש לה לא מעט יתרונות. תוכלו להרכיב את הדק הזה בעצמכם, בקלות רבה ובכל מקום שרק תרצו, ואם תחליטו להתקין דווקא אריחי עץ איפאה לעומת סוגי עצים אחרים שקיימים בשוק, תיהנו גם מעץ איכותי מאוד, שגם פירוקו יהיה מהיר אם תרצו לעבור דירה בעוד שנה ולקחת איתכם את הדק המרשים.

אריחי דק איפאה – מרכיבים את הפאזל

התקנת אריחי דק איפאה היא התקנה פשוט ונוחה מאוד שלמעשה מזכירה במידה רבה הרכבה של פאזל. בסוף התהליך, לאחר שתציבו את האריח האחרון, תוכלו להזדקף ולראות לנגד עיניהם משטח מרשים ביותר, שהתקנתם במו ידיכם והוא מתאים לבית ולחצר כמו כפפה ליד. לא תצטרכו להבריג, לדפוק מסמרים או לקדוח חורים, שכן האריחים מגיעים עם מנגנון פשוט ונוח לחיבור, כזה שבשבילו לא צריך אפילו ארגז כלים. האריחים עצמם פשוט חזקים ועמידים, כך שגם אם תתקינו אותם לצד בריכת הגומי הגדולה או מחוץ לג'קוזי באמבטיה, הם עדיין יחזיקו מעמד היטב. תוכלו להתקין אריחי דק איפאה על גג הבית, במרפסת, בגינה, באמבטיה ובכל מקום אחר שרק תרצו.

מחירים

סיבות טובות לרכישת אריחי דק איפאה

אם אתם עדיין צריכים כמה סיבות טובות לרכישת ולהתקנת אריחי דק איפאה, ייתכן שהעובדה שקל לשנע את האריחים תספק אתכם. למעשה, אתם רוכשים את האריחים בקרטון שכולל עשר יחידות, כך שתוכלו לקנות כמה שרק תרצו, בהתאם לגודל השטח המיועד. סיבה נוספת היא שההתקנה פשוטה מאוד ואינה מצריכה כלים מיוחדים או מסמרים, וגם לא הכשרה מקצועית. בנוסף, הברגים באריחי דק איפאה מוסתרים כך שאי אפשר לראות אותם, הם גם עמידים מאוד, גמישים בעיצוב, חסכוניים בעלות (כ-20 אחוז לעומת דק רגיל) ובעיקר – הם ניידים, כך שתוכלו לפרק ולאחסן אם נמאס לכם, וגם להעביר לדירה אחרת או לחברים אם תרצו. נראה שכל הסיבות הללו אמורות להצדיק מדוע אריחי הדק הללו הם פשוט הפתרון הקלאסי והאידאלי ביותר שיש, ומדוע הם נעשים נפוצים יותר ויותר.