שיטות התקנה

כאשר אתם חוזרים לביתכם לאחר יום עבודה ארוך או עמוס במטלות, כל מה שברצונכם לעשות הוא לנוח ולהירגע במקום שאמור להיות מפלט עבורכם. בגלל הסיבה הזו ומשלל סיבות אחרות, אנשים בוחרים להשקיע את לבם, מרצם, זמנם וכספם על מנת לעצב את ביתם ולהפוך אותו למקום שנעים לחזור אליו בכל יום.

בכל הנוגע לבתים פרטיים, ההשקעה היא לא רק בעיצוב פנים אלא גם בעיצוב חוץ. אחד האלמנטים הנאים ביותר לעין שאפשר להתקין בבתים פרטיים הוא דק בחלקו החיצוני. המראה של שלבי העץ המחוברים זה לזה נותן לבית נופך כפרי ומרגיע שעושה חשק לשבת וללגום כוס משקה אחרונה של היום. שלל חברות של דקים מתמחות בבנייה של סוג הריצוף הייחודי הזה, ובעזרתן גם אתם תוכלו ליצור פיסת גן עדן קטנה בביתכם.

חלקה רגועה בביתכם

כאשר מתלבטים בין חברות של דקים, חשוב למצוא כאלו שמתמחות בהנחת דקים ושהן בעלות נסיון בהתקנה שלהם. חשוב להיות מדויקים במלאכה הזו, ולכן יש לבחור חברה שתוכל לעשות זאת על הצד הטוב ביותר, בלי צורך בתיקונים חוזרים ונשנים.

בבחירה של דקים, אתם יכולים לבחור גם בין חומר טבעי דוגמת עץ אורן מלא לבין חומר מלאכותי, או לשלב בין השניים. למרבה השמחה, הדקים שעשויים מחומרים מלאכותיים הם ברמה גבוהה כיום, נקיים מרעלנים ויכולים להחזיק מעמד למשך זמן רב כמו אחיהם הטבעיים. בבחירת חברות של דקים, עליכם לבדוק האם יש ביכולתם להתקין את הדק שאתם רוצים ועד כמה הם גמישים בנוגע לעבודות במידות מיוחדות.

דק לכל דורש

בעבר היה נהוג להתקין דקים בבתים פרטיים, אך כיום המגמה התפשטה וניתן לראות משרדים רבים שהמרפסות שלהם מעוטרות בדק עץ יפהפה. דקים מסוג זה משמשים מקום מפלט עבור העובדים שיכולים לצאת אליהם, להירגע במשך מספר דקות ולחזור לעבודה.

דק הוא אלמנט עיצובי פשוט, אך גם כזה שמשפיע על מראה של בית או של משרד בצורה ניכרת. כאשר אתם שוקלים להתקין דק בביתכם או במשרדכם, בדקו האם חברות של דקים יכולות לענות על הדרישות שלכם וליצור עבורכם חלקת גן עדן קטנה ומרגיעה.